119317
14:35 29.092021

Віддулась робоча зустріч експертів проєкту TiszaMonitorNet щодо якості води в басейні Верхньої Тиси

Життя 604

У рамках реалізації проєкту Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сосусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи (TiszaMonitorNet)» 22-23 вересня 2021 року у місті Ніредьгаза (Угорщина) відбулась українсько-угорська робоча зустріч експертів.

В зустрічі взяли участь менеджер проєкту, начальник відділу експлуатації автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи “Тиса”(АІВС-Тиса) та геоінформаційних систем (ГІС) Віктор Дуркот та експерти БУВР Тиси  ̶  українська сторона, та менеджер проєкту в Угорщині Золтан Луцо з колегами.

В ході зустрічі було обговорено, що угорська сторона чекає закінчення тендерних процедур та їх переможця для проведення стартової конференції. Українська сторона повідомила про готовність до тендерних процедур по закупівлі камер відеомоніторингу стану водних об’єктів. Обговорено доцільність встановлення відеокамери в гирлі р.Вішеу. Дані з камер відеомоніторингу будуть закритими, але при необхідності могтимуть надаватись третій стороні.

Про це повідомляє Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса – “БУВР Тиси”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне