119156
12:56 26.092021

На Закарпатті учні Перехрестівського НВК отримали шкільне приладдя

Життя 1324

22 вересня учням Перехрестівського навчально-виховного комплексу вручили шкільне приладдя від організації «Будинок сім’ї, створення можливостей та волонтерів» (Család, Esélyteremtő és Önkéntes Ház) області Саболч-Сатмар-Берег, Угорщина. Подарунки були доставлені на Закарпаття за сприяння Молодіжного християнсько-демократичного товариства.

На врученні його голова Андраш Кіш повідомив: «Наша організація та Молодіжна організація Товариства угорської культури Закарпаття вже давно співпрацюють. З ними ми узгодили питання, куди спрямувати допомогу. Так був обраний навчально-виховний комплекс села Перехрестя. Через допомогу дітям ми хочемо підтримати батьків, родини закарпатців. Адже бачимо Карпатський басейн таким, де інвестують у молодь, у сім’ї, зміцнюють їх, оскільки вони формують майбутнє», – зазначив Андраш Кіш.

Голова Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Іштван Добша повідомив, що з Молодіжним християнсько-демократичним товариством області Саболч-Сатмар-Берег удалося налагодити гарні партнерські стосунки. Завдяки їхньому сприянню протягом багатьох років успішно допомагають кільком навчальним закладам. «Той, хто підтримує школу та дитячий садок, підтримує майбутнє. Хочу подякувати за допомогу жителям Закарпаття», – наголосив Іштван Добша.

Директор Перехрестівського НВК Норберт Кардош каже, що діти завжди раді подарункам, а шкільне приладдя не тільки стане в нагоді під час занять, але й буде суттєвою допомогою родинам. «Дякуємо і Молодіжній організації Товариства угорської культури Закарпаття, і Молодіжному християнсько-демократичному товариству, а також партнерським організаціям Угорщини, завдяки яким наші учні отримали приладдя», – підкреслив директор.

На врученні планував бути й голова Молодіжного християнсько-демократичного товариства, депутат парламенту Угорщини Леврінц Нача, але на кордоні він дізнався, що йому заборонений в’їзд в Україну на три роки. Незважаючи на це, пакунки були доставлені на Закарпаття.

Після Перехрестя делегація відвезла подарунки і в Берегівську гімназію Opre Roma.

(VE/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне