https://rx.ua
118495
08:45 13.092021

У Берегівському греко-католицькому гуртожитку ім. Елемира Ортутая відбувся вечір настільних ігор

Життя 394

З початком нового навчального року в греко-католицькому гуртожитку ім. Елемира Ортутая знову оселилися студенти. Керівництво житлового комплексу постійно прагне прикрасити життя молоді, організовуючи для неї змістовне дозвілля. 9 вересня в гуртожитку відбувся вечір настільних ігор з нагоди початку навчального року.

«Ми неодмінно хотіли провести якийсь захід, що символічно відкрив би рік у нашому гуртожитку. Адже ми не тільки надаємо житло для студентів, але й навчаємо їх та виховуємо», – каже керівник офісу греко-католицького гуртожитку Золтан Варйу.

Вечір розпочався подячною молитвою, відтак присутні перейшли до ігор. Їх для студентів провели члени великодоброньського «Клубу настільних ігор». Він був створений два роки тому. Відтоді його члени, які долучили до цікавого світу колективної гри і дітей, і дорослих, здобули популярність не лише в рідному селі, але й за його межами. Під час заходу, організованого в гуртожитку, вони ознайомили з різноманітними настільними іграми й студентів.

За словами керівника «Клубу настільних ігор» Іштвана Балога, майже всі його члени дорослі, і це яскраво свідчить про те, що настільні ігри призначені не лише для дітей, адже відволікають дорослих від життєвої рутини, дозволяють незабутньо провести час. Сімейні та кооперативні ігри створюють дружню атмосферу.

У вересні в гуртожитку планують провести чимало різноманітних заходів, долучитися до яких запрошують не лише мешканців комплексу, але й усіх бажаючих студентів.

Зокрема в рамках показів Кінозалу ім. Гізелли Драваї щотижня на великому екрані демонструватимуть фільми гарної якості. Крім того, цьогоріч заклад долучиться до заходів програми «Ніч дослідників», тож відбудеться презентація досліджень бібліотеки та архіву ім. Іштвана Бендаса, а також панельна дискусія. У гуртожитку проведуть і День роздільного збору сміття, у рамках якого заклад отримає прес для ПЕТ-пляшок та контейнери для відходів. Будуть влаштовані також традиційні Ортутай-вечори, під час яких учасники щомісяця обговорюють наукові, релігійні, культурні та історичні теми, пов’язані із Закарпаттям та всім Карпатським басейном. У вересні перед присутніми виступить пастор реформатської церкви Ференц Радванський.

Організатори запрошують долучатися до заходів Греко-католицького гуртожитку ім. Елемира Ортутая не лише своїх мешканців, але й усіх зацікавлених, незалежно від мови, віку та релігійних поглядів. Тут будуть раді бачити кожного!

Крістіан Копінцу/Kopinczu Krisztián, Kárpátalja

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне