116757
20:02 2.082021

В Ужгороді закликають містян не утворювати стихійні сміттєзвалища

Життя 1798

Близько 2 млн грн з міського бюджету було витрачено на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ у 2020 році.

Нагадуємо, утворення стихійних сміттєзвалищ, складування обрізаного гілля з дерев, листя, відходів будівельних матеріалів та іншого сміття на територіях загального користування, зокрема на узбіччях доріг, біля власних домогосподарств, підприємств, установ, організацій суворо заборонено!

За порушення правил благоустрою передбачена адмінвідповідальність – штраф.

Також заборонено викидати, залишати будівельні, великогабаритні відходи на території та біля контейнерного майданчика – прибрані майданчики за день-два перетворюються на стихійні звалища. Це – забруднює місто, робить його неохайним, а найгірше – забруднює довкілля, від якого залежить здоров’я кожного з нас.

Настійливе прохання: для вивезення негабаритного сміття користуйтеся послугами перевізників, які мають ліцензію на вивіз та утилізацію сміття. Інформацію про перевізників можна отримати у відділі благоустрою Ужгородської міської ради.

Якщо ж маєте інформацію про недобросовісних громадян, які викидають таке сміття, повідомляйте до управління муніципальної варти Ужгородської міської ради або ж оперативного чергового міськради за номерами (050) 990 5100 та 1567 (зі стаціонарних телефонів), інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне