115163
08:30 24.062021

Угорщина запропонує вакцини мешканцям прикордонних районів сусідніх країн

Життя 1048

Угорщина запропонує можливість щепитися на своїй території мешканцям прикордонних районів сусідніх країн.

Таким чином держава посилить свій захист від епідемії, а для убезпечення закордонних угорських громад надасть можливість вакцинуватися тим, хто живе безпосередньо вздовж кордонів з Угорщиною, незалежно від громадянства. Відповідний урядовий указ, який регулює деталі, буде опублікований в офіційному друкованому виданні Magyar Közlöny в понеділок.

Пропозиція адресована адміністративним одиницям сусідніх країн, які безпосередньо межують з Угорщиною.

Отримати вакцину з липня матимуть можливість мешканці цих регіонів старші 18 років, незалежно від громадянства, які зможуть в’їхати на територію Угорщини через визначений пункт пропуску для щеплення. Їхня реєстрація проводитиметься в пункті вакцинації. Обирати серед вакцин можливості не буде, щеплення робитимуть наявним препаратом. Про деталі вакцинації інформація з’явиться згодом.

У Румунії йдеться про області Тімішоара, Арад, Бігар та Сату-Маре, в Україні – Закарпаття, у Сербії – райони Західної Бачки, Північної Бачки та Північного Банату, в Хорватії – Меджимурський, Копривницько-Крижевецький, Вировитицько-Подравський та Осієцько-Баранський округи, у Словенії – регіон уздовж р. Мура, в Австрії – землю Бурґерланд, у Словаччині – райони Братислави, Трнави, Нітри, Банської Бистриці та Кошице.

Звертаємо увагу, що закордонні громадяни Угорщини, а також власники «посвідчення закордонного угорця», які не мають соціального страхування в Угорщині, можуть зареєструватися для отримання вакцини на сайті www.vakcinainfo.gov.hu, а після успішної реєстрації автоматично забронювати час для вакцинації на сайті www.eeszt.gov.hu.

koronavirus.gov.hu

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне