114522
14:28 8.062021

У Селі Чома на Берегівщині провели свято для дітей

Життя 8849

6 червня після кількох років перерви в селі Чома Берегівського району знову відбулося свято для дітей. Захід провели завдяки зразковій співпраці місцевих жителів. Головним організатором дійства стала очільниця Будинку культури Ангела Решко-Папп.

Під час урочистого відкриття заходу до гостей звернулася староста села Світлана Ковач. Затим присутніх Божим словом привітали пастор реформатської церкви Давід Арпад та священник греко-католицької парафії Іван Габор.

Відтак розпочалася концертна програма. На сцені виступили члени гуртка зі збереження традицій Bokréta села Чома, вихованці Будинку культури села Галабор, юні учасники народного ансамблю Cseperedő села Вари.

Протягом дня діти малювали на асфальті, скакали на надувних батутах, мали змогу скористатися аквагримом, долучитися до майстер-класів із бісероплетіння, шоу мильних бульбашок, а також сфотографуватися у фотозоні.

Крім того, на заході організували виставку малюнків вихованців дошкільного навчального закладу села Чома та читачів місцевої бібліотеки.

Відбувся також дитячий конкурс краси, у якому, звичайно, усі були переможцями, тож кожен надів символічну корону і ніхто не покинув сцену без грамоти та подарунка.

Відтак діти взяли участь у майстер-класі з народних танців під музичний супровід ансамблю «Боржа-Вари».

Проведенню заходу сприяла й гарна погода. Тож змістовне, веселе дозвілля мали як діти, так і дорослі. Після виступів гостей пригощали тематичним тортом та іншими смаколиками.

CsA/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне