113649
16:18 24.052021

На Ужгородщині провели «Окружне свято весни 2021» для пластунів-новаків

Життя 2502

21 – 23 травня 2021 року за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації в с. Верхня Солотвина, Ужгородського району відбулася перша частина табору „Окружне свято весни 2021” для пластунів-новаків (пластунів віком від 6 до 11 років).

Свято весни – це традиційний пластовий захід, який проводиться як підготовка до літнього таборового сезону. Цього року свято весни було присвячене патрону Пласту – Святому Юрію.

Новаки дізнавалися, які його чесноти допомогли у боротьбі зі злим змієм, і яких правил треба дотримуватися, щоб бути сильними тілом і духом, добрими душею і світлими розумом, як Святий Юрій. Для цього треба було пройти безліч випробувань: розшифрувати послання, подолати перешкоди в мандрівці до 200-літнього старого лісу та зробити багато добрих справ.

Цього року вперше у Святі весни брали участь пластуни-новаки із Довгого, Хуста, Берегова, оскільки там нещодавно тільки утворилися перші рої. Свято весни дало змогу дітям надихнутися пластовою ідеєю, а їхнім виховникам здобути досвід у проведенні заходу для дітей в ігровій формі, повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне