https://rx.ua
113440
10:41 20.052021

Міжнародний театральний фестиваль «Етно-Діа-Сфера» пройде в Мукачеві

Життя 2528

У рамках святкування днів міста Мукачева відбудеться ХХІ міжнародний щорічний фестиваль етнічних театрів і національних спільнот України «ЕТНО-ДІА-СФЕРА»

Фестиваль стартує 23 травня і триватиме до 30 травня.

Впродовж семи днів на сцені Мукачівської драматичного театру провідні театральні колективи України з міста Київ, Львів, Коломиї, Ужгорода та Хуста зіграють 10 вистав, більшість з яких комедії.

Фестиваль відкриє Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ю. Дрогобича, о 13.00 годині на маленьких глядачів чекає казкова вистава «Кіт у чоботях», а вже о 18.00 – музична комедія на 2 дії «Моя дружина брехуха» за мотивами п’єси М. Мейо і М. Еннекен. Також свої найкращі вистави покажуть Закарпатський академічний обласний драми та комедії, Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича, Закарпатський обласний ляльковий театр «Бавка», незалежний театральний проект «Театральна біржа» з м. Київ. Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. братів Юрія-Августина і Євгена Шерегіїв.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне