113241
17:58 17.052021

В Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Небезмежність»

Життя 1336

Ужгород стане шостим містом в Україні, до якого завітає виставка «Небезмежність» – фотопроєкт, створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, що об’єднав 14 світлин жінок, яких домагались у громадських місцях і їхні історії. Фотопроєкт був створений восени 2020 року та вже був представлений у містах Києві, Харкові, Маріуполі, Мелітополі та Бердянську.

Відкриття виставки – 18 травня в атріумі ОДА о 14.00.

«Не без меж» – саме від цього походить назва проєкту, де кожна історія – різна, але усі вони залишили слід у пам’яті героїнь, завдавши непоправної психологічної шкоди. Тріщини на склі, через яке зроблені світлини, символізують порушення особистих меж.

Автором фотопроєкту є відомий фотограф, закарпатець Валентин Кузан. Співорганізатором виставки на Закарпатті є Закарпатська обласна рада.

Фотопроєкт «Небезмежність» створено у межах інформаційної кампанії UNFPA Ukraine «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії.

Окрім, на відкритті виставки буде представлено партнерство міста Ужгорода та Фонду ООН у галузі народонаселення за проєктами «Трамплін до рівності» та «Міста й громади, вільні від домашнього насильства».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне