https://rx.ua
111831
16:01 8.042021

В Ужгороді розповіли про весняний призов до армії

Життя 1343

З 1 квітня 2021 року в Україні стартував весняний призов на строкову військову службу. Триватиме він до 31-го червня. До лав Збройних сил мають призвати 84 юнаки з Ужгорода та Ужгородського району. Про це нині під час брифінгу повідомив міський голова Богдан Андріїв.

– Обов’язковому призову підлягають молоді люди 18-27 років, їх не відправлятимуть у зону бойових дій на сході України. За працюючими зберігатиметься місце роботи чи навчання, – зазначив мер. – Призовники зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Ужгород, вул. Бородіна, 22/2 у встановлений час із документами, які зазначені в повістках не пізніше 10 квітня 2021 року. Після цієї дати всіх, хто не з’явився, вважають такими, що ухиляються від призову. За це на них може чекати навіть кримінальна відповідальність.

За словами військового комісара Ужгородського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігоря Тищука, призов проходитиме відповідно до Закону України “Про військову службу”. Призову підлягатимуть особи від 18 років, незалежно від того бажають вони служити чи ні. Право на відстрочку мають тільки юнаки за станом здоров’я, особи, які навчаються для продовження проф.діяльності тощо.

Як розповів начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міськради Василь Решетар, усі призовники проходитимуть медичну комісію, а також ПЛР-тестування. Крім того, після прибуття до військових частин призовники перебувають на 14-денному карантині.

Що стосується, оповіщення юнаків, то цим займатимуться працівники Ужгородської міської ради спільно з керівниками підприємств, установ та організацій міста.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне