https://rx.ua
111182
09:00 17.032021

Представники Закарпатської ОДА з угорськими партнерами обговорили подальші плани щодо будівництва доріг у прикордонні

Життя 778

Будівництво державної об’їзної дороги М3 та реконструкція мосту на території КПП «Чоп (Тиса) – Загонь» – пріоритети української сторони у співпраці з угорськими партнерами. Про це повідомляє пресцентр Закарпатської ОДА.

За участі представників Закарпатської ОДА, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області відбулася онлайн-зустріч з угорськими партнерами.

Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА:

«Територією Закарпатської області пролягають міжнародні транспортні коридори та здійснюється значний обсяг вантажних і транзитних експортно-імпортних перевезень. Саме тому важливе значення у цьому процесі має розбудова дорожньо-транспортної та прикордонної інфраструктури. Я думаю, що нам вдасться реалізувати наші амбітні плани і ми вийдемо на новий рівень».

Там планують будівництво нової дороги М3, обхід м. Берегово та ремонт мостового переходу на українсько-угорському кордоні на КПП «Тиса» – «Захонь».

Сьогодні щодо цих трьох об’єктів ведуться консультативні діалоги з усіма профільними службами України та Угорщини.

– Що планують зробити у рамках спільного українсько-угорського проєкту?

Проєкт М3 – це будівництво нової дороги 1-ї категорії, ділянка 10 км, вона вестиме від угорського кордону до М-24, а далі до М-06 Київ – Чоп. Це продовження угорської траси – М3 від Будапешта до міста Вашарошномень територією України.

У межах цього проєкту має з’явитися новий КПП «Дийда».

Будівництво дороги довкола міста і далі до МАПП «Лужанка» на кордоні з Угорщиною.

Інформація від Служби автомобільних доріг у Закарпатській області про стан об’єктів:

Опори споруди побудовані ще у 1913 році, остання реконструкція датована 1996 роком. За приписами останнього обстеження навесні 2020 року на проїзній частині маємо значні напливи та хвилі, колійність, подекуди ями та вибоїни, є руйнування деформаційних швів.

КПП «Тиса» – «Захонь» розташовані по обидва береги річки. Основний огляд митної та прикордонної служб з обох боків відбувається на прибережній території, однак на мості транспорт зупиняється на світлофорах, які регулюються обома країнами.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне