https://rx.ua
110699
08:30 2.032021

Марка із зображенням закарпатського замку стала однією з кращих в Україні

Життя 595

Українці та поціновувачі філателії з інших країн визначили переможців народного конкурсу «Найкраща поштова марка України-2020». Переможців голосування Укрпошта оголосила 1 березня – у день народження поштових марок сучасної України.

Кращою поштовою мініатюрою стала перша українська марка із доповненою реальністю «Козаки». Друге та третє місце за кількістю голосів відповідно отримали марка «Замок Шенборнів» із серії «Національні меншини в Україні» та марка «Передова».

Найкращий поштовий блок – «Маяки України», а кращий марковий аркуш – «Вітражі старого Львова».

Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрпошта”.

У визначенні кращих поштових випусків 2020 року взяли участь 660 респондентів. Вони обирали найкращі серед 31 художньої марки, 6 поштових блоків та 3 маркових аркушів, введених Укрпоштою в обіг в минулому році.

Голосування у конкурсі «Найкраща поштова марка 2020 року» тривало 1-19 лютого 2021 року на офіційній сторінці Укрпошти у Facebook та на сайті компанії.

Марку із доповненою реальністю «Козаки» Укрпошта випустила у партнерстві із компанією Art Nation. На знаках поштової оплати зображені улюблені для багатьох поколінь українців герої мультсеріалу «Козаки» – Око, Грай та Тур.

Поштовий блок «Маяки України» продовжує започатковану у 2009–2010 роках серію поштових марок. На марках випуску зображений Станіслав-Аджигольський Задній маяк, розташований на Херсонщині поблизу с. Рибальче, маяк Бирючий на однойменному острові на Херсонщині, маяк на о. Зміїний у Чорному морі (Одеська область), а також три кримські маяки – Іллінський (на мисі Святого Іллі), Меганомським (на мисі Меганом) та Євпаторійський маяк у Каламітській затоці.

Сюжетами маркового аркуша «Вітражі старого Львова» стали 7 фрагментів кольорових вітражів, що прикрашають вікна сакральних споруд міста Лева, а саме: костелів Домініканського та святого Антонія, Успенської церкви, Вірменського та Латинського катедральних соборів, а також колишнього Краківського готелю, нині тут розміщується Апеляційний суд.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне