https://rx.ua
110179
12:32 11.022021

На Закарпатті екологи проводять відбори проб поверхневих вод транскордонної Тиси

Життя 678

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області (на виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії в галузі водного господарства на прикордонних водах (30.09.1997 року, м. Галац (Румунія), проводить планові відбори проб поверхневих вод транскордонної р. Тиса у прикордонних створах контролю: Ділове/Валя Вішелуй; Тячів/Течеу; Солотвино/Сігету Мармацієй.

Також буде відібрано пробу поверхневих вод р. Тиса, с. Луг, нижче впадіння р. Вішеу. Відбори проб проводяться у відповідності до Програми проведення відбору проб води та спільних вимірів витрат води р. Тиса румунськими та українськими спеціалістами на 2021 рік.

У відібраних пробах вод, крім фізико-хімічних та гідробіологічних показників, також будуть проведені вимірювання хімічних показників, за якими визначається хімічний стан масивів поверхневих вод у відповідності до Методики віднесення масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного та хімічного станів масиву поверхневих вод, а також віднесення штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного потенціалу штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне