https://rx.ua
109678
10:30 25.012021

«Зважування-у-русі»: на закарпатських дорогах готують систему WIM

Життя 613

У роботу запускають перший майданчик системи “Зважування-у-русі” (Weigh-in-Motion) WiM на Закарпатті. Про це пишуть на сайті Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

На дорозі Велика Добронь-Яноші з огляду на плюсову температуру, — як пишуть на сайті, — стало можливим провести роботи з високоточним обладнанням: вже встановлені камери руху та оглядові і лазерні датчики.

“Дорога M-25 від КПП “Соломоново” Велика Добронь – Яноші з підходом до контрольно-пропускного пункту “Косино” є резервним під’їзним шляхом до КПП «”Тиса”. Через останній йде чи не найбільший вантажний трафік з України до ЄС”, — йдеться в повідомленні.

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області визначила ділянки для влаштування майданчиків WiM на міжнародній трасі М-06 Київ – Чоп перед с.Нижні Ворота, км 711+703;

– дві ділянки на Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів: біля с.Залужжя, км 15+000, та перед Буштинським мостом, км 87+730;

– по Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, ділянка на виїзді з обласного центра, км 230+250;

– дорога Р-21 Долина – Хуст, біля с.Сойми, км 69+605.

Система WIM — це система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами.

“Нині працює шість майданчиків у Київській області. Перші результати моніторингу показали – 25 % всього вантажного транспорту рухається з перевантаженням”, — пишуть на сторінці Укравтодору.

Об’єкти Зважування-у-русі по всій Україні можна переглянути на мапі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне