https://rx.ua
109482
15:45 15.012021

В Ужгородській міській раді відбулася зустріч із представниками китайської компанії Alfa Bus

Життя 1666

В Ужгородській міській раді напередодні відбулася зустріч із представниками китайської компанії Alfa Bus – виробником електробусів. У зустрічі взяли участь офіційний представник Alfa Bus Іво Марінов, головний координатор по Україні Антон Павлюк, директор ТОВ «Євроконтинент», офіційний партнер консорціуму «Best Cars – Alfa Bus» Роман Гнатик, представники міської ради та директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра.

Як відомо, Ужгород – серед 18 міст-учасників проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», це наприкінці минулого року визначили у Міністерстві інфраструктури України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

У рамках цього проєкту в містах передбачається оновлення парків громадського транспорту. Компанія Alfa Bus зацікавлена взяти участь у проєкті, тож презентує свої електробуси в Україні, розпочали з Ужгорода.

За словами представників компанії, Alfa Bus – другий за обсягом виробник у Китаї, із 1996 року виготовляє автобуси та тролейбуси. Має всі європейські сертифікати не тільки на автобуси, а й на агрегати та системи, є виробником нового покоління акумуляторних батарей, які забезпечують найдовший пробіг після одного заряду, також мають технологію виробництва зарядних станцій, які дають найкоротший час для повного заряджання. Електробуси цього виробника їздять, до прикладу, в Мілані, Трієсті, Мадриді.

Гості розповіли також про переваги електробусів та обладнання, зокрема про малі витрати електроенергії, тривалі гарантійні строки. У планах – створення гарантійних та постгарантійних сервісних центрів обслуговування в Україні, зокрема у містах, які придбають їхні електробуси.

Тендерні процедури відбуватимуться за європейською системою разом із ЄІБ, повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне