https://rx.ua
109359
17:53 11.012021

В Ужгородській міськраді та атріумі Закарпатської ОДА лунала різдвяна коляда

Життя 1005

В Ужгородській міській раді сьогодні колядували та показували вертепне дійство – привітати працівників із Різдвом Христовим прийшли діти прихожан Ужгородського греко-католицького кафедрального собору Мукачівської греко-католицької єпархії разом з Владикою Нілом та іншими священнослужителями.

Традиційну різдвяну акцію «Сімейна коляда» проводять уже котрий рік поспіль. Організовують її із батьками та дітками із багатодітних родин, минулого року колядували, до прикладу, у лікарнях, будинках для літніх людей, цьогоріч через коронавірус, на жаль, не мали такої можливості. Але несуть радісну новину про народження Ісуса Христа і колядують зараз на площах та вулицях, у державних установах тощо. Зберігають традиції та культуру нашого краю, використовують традиційний одяг, різдвяні атрибути, характерні для Закарпаття.

Зібрані за колядки кошти частково використовують на потреби церкви, але переважно для дітей, яким організовують екскурсії та відпочинкові табори, везуть на лижі, у гори, влітку на природу, закуповують інвентар, проводять протягом року різні виховні програми.

Привітали у міській раді Ужгорода колядками також священнослужителі Тячівського, Рахівського, Великобичківського та Дубівського деканатів Мукачівської греко-католицької єпархії.

Виконували твори про народження Ісуса Христа, бажали здоров’я, щастя, достатку, миру й злагоди, процвітання Ужгороду.

Також юні колядники, а саме дитяча група Єпископської резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії, показали в атріумі Закарпатської ОДА усім присутнім різдвяне вертепне дійство. А дорослі колядники заспівали колядки: «Нова радість стала», «Непорочна діва мати, Маріє», «Многая літа», і т.д.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне