https://rx.ua
109205
11:01 1.012021

Свята і вихідні в Україні 2021: календар на цей рік

Життя 2252

У 2021 році в Україні традиційно відзначатиметься чимало державних і релігійних свят, які подарують додаткові вихідні.

Частина свят мають сталу дату, а деякі з них є перехідними й щороку святкуються в різні дні. Загалом у 2021 році на українців очікує понад десяток офіційних свят.

Як і зазвичай, рік розпочнеться довгими новорічно-різдвяними святами, завдяки яким українці матимуть також декілька вихідних днів.

Січень 2021

У перший місяць нового року українці матимуть два додаткові офіційні вихідні – 1 січня та 7 січня. Крім того, згідно з розпорядженням уряду, вихідною також стане п’ятниця, 8 січня. Таким чином, на Різдво в Україні буде чотири вихідних поспіль – із 7 по 10 січня. Таке перенесення доведеться відпрацювати в суботу, 16 січня.

Березень 2021

Наступного року Міжнародний жіночий день (8 березня) припадає на понеділок. Тому цього дня українці матимуть вихідний.

Травень 2021

1 травня, коли відзначається День праці, у новому році буде в суботу, а вже наступного дня в Україні святкуватимуть православний Великдень. Християни західного обряду у 2021 році відзначатимуть Великдень дещо раніше – 4 квітня.

За кілька днів, а саме в неділю, 9 травня, традиційно буде День Перемоги. Оскільки всі три свята припадають на вихідні, то українці отримають додаткові дні для відпочинку.

Червень 2021

У перший місяць літа прийдешнього року в Україні відзначатимуть два державні свята – Трійцю та День Конституції. Завдяки їм мають бути додаткові вихідні в червні.

Серпень 2021

Цього місяця Україна відзначатиме свої головне свято – День Незалежності. 24 серпня у 2021 році припадає на вівторок, тож він стане вихідним. Цей місяць потішить українців тривалими вихідними – з 21 по 24 серпня, адже понеділок, 23 серпня, також буде неробочим днем. Замість нього робочою стане субота, 28 серпня.

Жовтень 2021

День захисника України, який щорічно відзначають 14 жовтня, припадає на четвер, тож він буде вихідним. Наступного дня українці також відпочиватимуть, але доведеться відпрацьовувати в суботу, 23 жовтня. Відповідно, другого місяця осені в Україні буде чотириденний святковий вікенд – з 14 по 17 жовтня.

Грудень 2021

Останній місяць року в Україні примітний одним офіційним святом – це католицьке Різдво, яке святкується 25 грудня. 2021-го воно припадає на суботу, тому наступний понеділок, 27 грудня, має бути неробочим днем.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне