https://rx.ua
108562
11:58 9.122020

У Перечині триває благодійна акція «Помічники Святого Миколая»

Життя 1435

День Святого Миколая – одне з найбільш улюблених свят для дітей та дорослих. Перші з нетерпінням чекають на подарунки, а другі мають нагоду стати чудотворцями для інших.

У місті Перечин триває благодійна акція «Помічники Святого Миколая». Акція стала традиційною. Щороку напередодні 19 грудня у греко-католицькій церкві Миколая Чудотворця встановлюють скриньку для збору коштів. До благородної справи можуть долучитися всі бажаючі. Під час відвідування храму вірники роблять посильні пожертви.

– Звісно, що зараз, у часи економічної кризи, кожна людина старається економити, цінує кожну гривню, але яке це щастя бути помічником Святого Миколая. Знаю, що зроблене добро повертається сторицею, – поділилася своїми емоціями пані Марія.

Настоятель церкви отець Мирослав Рябінчак розповів кореспонденту «Карпатського об’єктива», що за зібрані гроші будуть придбані подарунки для дітей та молоді, які беруть активну участь у парафіяльному житті церкви. Солодощі отримають хлопці, які прислуговують, учасники церковного хору та колядницьких груп, а також учасники різдвяного концерту, а це учні Перечинської музичної школи.

– Солодкі подарунки виготовляють для нас у Вінниці на замовлення. Ці подарунки особливі, на них зображений Миколай, цукерки якісні, смачні. У подарунку 400 грам солодощів, – додав о. Мирослав.

Торік парафія придбала 150 подарунків.

Тетяна ГРИЦИЩУК, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне