https://rx.ua
108065
10:34 19.112020

У Берегові вручили високі нагороди

Життя 1516

У приміщенні Генерального консульства Угорщини у місті Берегово відбулося вручення високих нагород. З огляду на епідемічну ситуацію захід провели у вузькому колі.

Відзнаки від президента Угорщини Яноша Адера отримали закарпатці, котрі своєю роботою та діяльністю сприяють збереженню та розвитку закарпатської угорської громади.

Угорський Золотий Хрест «За заслуги» отримала Марта Гнатик-Рішко, вчитель угорської мови та літератури Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена, за збереження рідної мови та традицій закарпатських угорців, Аттіла Когут, проректор із господарської роботи Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, за розвиток угорської вищої освіти на Закарпатті, Дюла Седлак, голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС смт Солотвино, за організацію культурного життя, підсилення національної ідентичності, збереження національних традицій закарпатських угорців Верхньотисянського регіону, а також Отто Ваш, один із засновників Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), за збереження національної ідентичності, мови та культури закарпатських угорців.

Угорський Срібний Хрест «За заслуги» отримав Іштван Гал, радник із сільськогосподарських питань Благодійного фонду «Про Агрікультура Карпатіка», за підсилення національної ідентичності закарпатських угорців та розвиток сільського господарства в краї.

Високі нагороди від імені Президента Яноша Адера вручив Генеральний консул Угорщини у м. Берегово Матяш Сіладі.

ZsT/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне