https://rx.ua
107403
18:54 22.102020

Держекоінспекція відібрала проби води на річках Закарпаття

Життя 2135

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області на основі діючих міждержавних Угод здійснює контроль якості поверхневих вод транскордонних водотоків Закарпатської області та вживає заходи в разі надзвичайного їх забруднення спільно з природоохоронними органами сусідніх країн.

Відповідно до Угод між Урядом України та Урядом Словацької Республіки (14.06.1994, м. Братислава), Урядом України та Урядом Угорської Республіки (11.11.1997 р., м. Будапешт) про водне господарство на прикордонних водах, на виконання планів робіт зі співпраці з питань охорони якості прикордонних вод спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції провели планові відбори проб поверхневих вод у міжнародних контрольних створах: р.Уж, Сторожниця /Пінковце; р.Латориця, Страж/Лелес; р.Тиса, Чоп/МалеТракани; р.Тиса, Чоп/Загонь (транспортний міст); Тиса Тисауйлок(Вилок)/Тисабеч; р.Ублянка, Держкордон/під Убльою; р.Улічанка, Держкордон.

Результати вимірювань фізико-хімічних та біологічних показників у пробах вод будуть використані для оцінки якості води транскордонних водотоків, інформує Інспекція.

Читайте також:

В центрі Ужгорода на Ужі зафіксували кольорові плями. Фото

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне