https://rx.ua
107376
16:09 21.102020

У Мукачеві у мікрорайоні «Паланок» влаштували систему водопостачання та водовідведення

Життя 1546

У Мукачеві мешканці 4 вулиць – Загоскіна, Поневача, Павлюка та Підгородської отримали централізоване водопостачання і каналізацію.

У мікрорайоні Паланок завершили прокладання труб: побудовано близько 1650 водопроводу та 840 метрів каналізаційної мережі. Відновлено дорожнє покриття. Вулиці засипали щебнем. А вже наступного року дороги заасфальтують. Також побудовано каналізаційно-насосну станцію, на будівництво КНС з міського бюджету було виділено близько 6 млн. гривень, та 12 мільйонів для облаштування централізованого водопостачання і каналізації. За словами директора підрядної організації Юрія Мартинюка, облаштовано колодязі для того аби мешканці вулиць могли підключитися до мережі.

На 4 вулиць розташовано близько 100 домогосподарств. Місцевим постачатимуть воду із водозабору « Ключарки». Щоб підключитися до мережі мешканці повинні звернутися до Мукачівводоканалу. За словами директора підприємства Ігоря Федорняка після підключення абонентів вулиці заасфальтують, в міському бюджеті на це передбачили більше 3,5 млн гривень, повідомляє Мукачівська міська ОТГ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне