https://rx.ua
107252
13:42 16.102020

У неділю Закарпатський муздрамтеатр запрошує на дві останні прем’єри

Життя 3727

Цими вихідними Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже останні дві прем’єри. Окрім того, у суботу, 17 жовтня, о 18.30 на малій сцені зіграють виставу «Спадкоємець» за п’єсою паризького драматурга Лео Манна.

У неділю, 18 жовтня, о 12.00 відбудеться другий показ прем’єри музичної казки для дітей та дорослих «Одруження або Нові витівки Кощія». Це вистава з багатьма музичними номерами за інсценізацією режисера-постановника Гали Реут. Глядачі познайомляться з історією про Олену Наймудрішу, відважного моряка та закоханого Кощія, де боротьба добра і зла точиться в зачарованому замку.

А увечері, о 18.00, на великій сцені Закарпатського муздрамтеатру відбудеться другий показ прем’єри вистави «Думи мої, думи….», яку до 206-ї річниці Кобзаря поставив за власною інсценізацією народний артист України Анатолій Філіппов. Вистава розповідає про життя і творчість українського генія. Глядач побачить Тараса Шевченка в різні періоди його життя, а тому гратимуть його аж чотири актори. У спектаклі задіяна майже вся трупа муздрамтеатру.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне