https://rx.ua
107223
08:45 15.102020

Знак малого герба України відкрили в Хусті

Життя 2964

Знак малого герба України відкрили в Хусті. Його розмістили на будівлі, яка знаходиться на центральній площі міста. Про це розповів начальник відділення оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк. За його словами, присвятили захід до Дня захисників України.

Малий герб встановили на будівлі, де проголосили створення Карпатської України, розповів заступник командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Євген Бондар.

“На Красному полі в цей час точився бій, де захищали відкриття малого герба – це дуже символічно. По-перше, це показує, що в нас є наша історична пам’ять. Саме вона формує традиції, вони, в свою чергу, формують культуру, а без неї немає нації. Надзвичайно приємно, що місто Хуст, громада підтримали ініціативу командувача оперативного командування “Захід”, і цей герб встановили саме у місті Хуст”, — сказав Євген Бондар.

Впродовж чотирьох років 7 тризубів встановили у прикордонних районах України: в Рівненській та Закарпатській Областях, сказав начальник відділення оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк. За його словами, після встановлення тризуба в Берегові його запрошували відкрити пам’ятний знак малого герба і в Іршаві, і в Сваляві. Надійшло запрошення і від хустян.

“Уже багато хлопців, учасників АТО з якими я проходив службу з вашої бригади, яка дислокується на Закарпатті зверталися: їм дуже цей приклад сподобався. Я точно знаю, що є загиблі в Хусті, я точно знаю, що тут проходили навчання з територіальної оборони, і всюди Хустщина є прикладом”, — розповів Андрій Рисюк.

“Мені здається, що кожне місто може мати свій герб, — сказала хустянка Ольга Лемак, —тому що це прояв любов усіх громадян до того містечка, де вони проживають. Молодь повинна знати своє минуле, і оскільки я освітянка і ми прикладаємо дуже багато зусиль, для того, щоб молодь любила своє місто, знала його історію, і планувала його майбутній розвиток”.

За словами Андрія Рисюка, наступний тризуб встановлять у Виноградові.

Зоряна Попович, Суспільне

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне