https://rx.ua
106685
16:19 1.102020

Розпочато прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2021 року

Життя 1944

Відповідно до рішення 74 сесії 7 скликання Мукачівської міської ради “Про затвердження Положення про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича та Персонального складу комісії по присудженню Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича (нова редакція) ” від 20 лютого 2020 року №1795 з 1 жовтня по 30 листопада 2020 року включно триватиме прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2021 року.

Загальний призовий фонд премії, яка присуджується щорічно, починаючи з 2017 року, у шести номінаціях: “Художня література”, “Педагогічна діяльність” “Літературознавство та публіцистика”, “Музично-виконавське мистецтво”, “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, “Театральне мистецтво” становить 240 000,00 гривень, в тому числі і головна нагорода премії – Гран-прі, розмір якої 90 000,00 гривень.

Умови участі у конкурсі та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2021 році.

На здобуття Премії, у відповідних номінаціях:

– “Художня література”

– “Педагогічна діяльність”

– “Літературознавство та публіцистика”

– “Музично-виконавське мистецтво”

– “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”

– “Театральне мистецтво”

висуваються нові оригінальні твори, роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років.

При висуванні твору вказується його творець (автор, виконавець), колектив творців. До колективу авторів, виконавців не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право:

– творчі спілки, громадські організації та об’єднання;

– трудові колективи;

– навчальні заклади;

– видавництва, редакції газет та журналів.

Кандидат може бути висунутий на здобуття Премії за відповідною номінацією лише за його згодою, збір та обробка документів і матеріалів щодо нього здійснюється також за його згодою.

Претенденти на здобуття Премії, згідно Положення, повинні особисто публічно презентувати номінований твір (роботу). Презентація проводитиметься в режимі он-лайн трансляції під час засідання комісії.

На здобуття Премії подаються:

– номінований твір (робота) ;

– лист-подання за підписом керівника організації, установи, що представляє твір або роботу на здобуття премії, до якого додаються:

а) розгорнута аналітична оцінка твору (роботи), якою мотивується його представлення на премію;

б) розгорнута творча характеристика автора;

в) анкета-заявка претендента (додаток до Положення про Мукачівську міську премію ім. О. Духновича) ;

г) фотокартка розміром 10 х15;

д) ксерокопія паспорта;

е) ксерокопії рецензій і відгуків.

Всі документи (матеріали з відображенням основних досягнень претендентів) подаються до відділу культури Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, вулиця Штефана Августина, 19, каб. № 104 у двох екземплярах, а номінований твір (робота) у чотирьох примірниках. По закінченні конкурсу один екземпляр документів та один примірник номінованого твору залишаються у відділі культури Мукачівської міської ради для архіву.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне