https://rx.ua
106471
16:16 27.092020

Першачки угорськомовних шкіл Мукачівщини отримали засоби для навчання. ФОТО

Життя 2930

Завдяки Благодійному фонду Сечені (Széchenyi Jótékonysági Alapítvány) та фонду Габора Бетлена (Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.) за підтримки Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, учні перших класів угорськомовних шкіл Закарпаття цьогоріч традиційно отримали подарункові набори засобів для навчання.

Засоби школярам міста Мукачева та Мукачівського району 25 вересня вручили активісти Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

Першими набори отримали першачки Мукачівської ЗОШ І-ІІ ступенів №14. Затим учням Мукачівської середньої школи №3 ім. Ференца Ракоці ІІ набори вручили директор Іштван Шінк, а також представники місцевого осередку ТУКЗ-КМКС м. Мукачево Ержебет Корольова та Крістіна Лапатюк.

Набори отримали 65 учнів перших класів. «Набори містять багато різних засобів, для дітей це велика радість. Хлопці та дівчата отримують невелики рюкзаки з папками, зошитами, альбомами тощо. Діти подякували за подарунки та пообіцяли гарно вчитися та слухатися батьків і вчителів», – повідомила Ержебет Корольова та побажала всім здоров’я й успіхів у навчанні.

У селі Дерцен подарунки першачкам вручили керівники місцевого осередку ТУКЗ-КМКС. Дівчата отримали рюкзаки рожевого кольору, хлопці – сині.

У селі Баркасово набори школярам також у п’ятницю передали представники місцевого осередку Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) Єва Бімба та Кароліна Барта. Вони подякували благодійникам за подарунки та попросили Божого благословення для їх подальшої роботи.

У селі Ракошино засоби для навчання отримали 14 учнів першого класу, котрі їм вручила голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС Маргіта Товт. Після передачі наборів М. Товт подякувала організаторам акції на надані подарунки.

tj/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне