https://rx.ua
106276
09:20 23.092020

В Мукачеві пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів «Моя Україно!»

Життя 718

Конкурс проводиться з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва.

Вітаємо переможців:

у номінації «Портрет» за:

І місце

– Форостяк Валерію, ученицю 9 класу Мукачівського ліцею №6;

ІІ місце

– Швардак Дарину, ученицю 5класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

– Лендєл Оксану, ученицю 8 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ім. Т.Г.Шевченка;

ІІІ місце

– Логойду Ольгу, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

– Андрелу Вікторію, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

– Солоділову Маргариту, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

у номінації «Репортажне фото» за:

І місце

– Гужву Олену, ученицю 8 класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

ІІ місце

–Логойду Лілію, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

–Борисову Вікторію, ученицю 9 класу Мукачівського ліцею №10;

у номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop» за :

І місце

–Яковенко Михайла, вихованця Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

–Андрелу Вікторію, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

– Солоділову Маргариту, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

– Грицяка Олександра, учня 5 класу Мукачівського ліцею №8;

ІІІ місце

–Гольтман Аліну, ученицю 8 класу Мукачівської ЗОШ №20 ім. О. Духновича;

у номінації «Архітектура» за :

І місце

– Дідюх Вікторію, ученицю 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№7;

ІІ місце

– Станковича Владислава, учня 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. Т.Г.Шевченка;

– Бондарук Катерину, ученицю 9 класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

ІІІ місце

–Норіна Олександра, вихованця Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості;

– Кононенко Валерію, ученицю 5 класу Мукачівського ліцею №8;

у номінації «Мікрофотографія» за:

І місце

–Якуніну Агнессу, ученицю 5 класу Мукачівського ліцею №10;

ІІ місце

– Улинця Олександра, учня 4 класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

ІІІ місце

–Гольтман Аліну, ученицю 8 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ім. О. Духновича;

у номінації «Флора і фауна» за:

І місце

– Сидоренко Анастасію, ученицю 8 класу Мукачівського ліцею №8 (І вікова категорія) ;

– Гульо Вікторію, ученицю 11 класу Мукачівського ліцею №10 (ІІ вікова категорія) ;

ІІ місце

– Іванцьо Олександру, ученицю 9 класу Мукачівського ліцею №8;

– Бабілю Василя, учня 5 класу Мукачівського ліцею №11;

– Козарь Марію, вихованку Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

– Строїн Кіру, ученицю 5 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7;

– Андрелу Вікторію, ученицю 10 класу Мукачівської ЗОШ І –ІІІ ст. №7;

у номінації «Пейзаж» за:

І місце

– Шелельо Анастасію, ученицю 5 класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (І вікова категорія) ;

– Монду Катерину, ученицю 11 класу Мукачівського ліцею №6 (ІІ вікова категорія) ;

ІІ місце

–Русина Юрія, учня 9 класу Мукачівського ліцею №8;

ІІІ місце

–Рижкова Артема, учня 6 класу Мукачівського ліцею №11;

у номінації «Експериментальне фото» за:

І місце

– Глебова Сергія, учня 5 класу Мукачівського ліцею №11;

ІІ місце

–Микуланича Олександра, учня 10 класу Мукачівського ліцею №11;

ІІІ місце

– Тирпака Івана, учня 8 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст.№14

у номінації «Побутові або жанрові фотографії»:

І місце

–Рижкова Артема, учня 6 класу Мукачівського ліцею №11;

ІІ місце

– Ковача Дмитра, учня 7 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка;

– Корякіну Марію, ученицю 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.О.С.Пушкіна;

– Русина Юрія, учня 9 класу Мукачівського ліцею №8;

ІІІ місце

–Луца Дарину, ученицю Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича;

– Смужаницю Сергія, вихованця Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

у номінації «Натюрморт»:

І місце

–Продана Богдана, учня 5 класу Мукачівського ліцею №10;

ІІ місце

–Логойду Лілію, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

– Форкоша Шандора, учня 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст. №14.

Окрім того, варто відзначити:

– Продана Богдана, учня Мукачівського ліцею №10 у номінації «Побутові та жанрові фотографії»;

– Андрелу Вікторію, вихованку Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості у номінації «Архітектура»;

– Улинця Олександра, учня Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів у номінації «Архітектура»; ;

– Гомонай Анну, ученицю Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів у номінації «Мікрофотографія»;

– Сірмая Роберта, учня Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст. №14 у номінації «Флора та фауна»;

– Віраг Ілону, ученицю Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст. №14 у номінації у номінації «Побутові та жанрові фотографії».

Нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту та подарунками у відео конкурсі:

– номінація соціальний ролик – хронометраж – колектив учнів 8-9 класів Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст. №14 «Я люблю Україну», учня СШ №4 Зейкана Владислава «Моє Закарпаття», ученицю Мукачівського ліцею №10 Усманову Анастасію «Рожева ілюзія».

Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У мережі показали амфібію-аеросани, яку на Закарпатті виготовляв секретний вертолітний завод. Фото
23:49
Буйволячий бейбі-бум: на Виноградівщині народилися нові мешканці ферми. Відео
22:41
Із 7 листопада всі суб’єкти ЗЕД при в’їзді в Україну зобов’язані подати загальну декларацію прибуття. Відео
22:30
На Закарпатті тривають лісокультурні роботи
22:25
Ужгород, Берегове, Ужгородський та Великоберезнянський райони можуть включити до червоної зони
21:41
Золтана Бабяка визнано обраним Берегівським міським головою
21:22
В Ужгороді розшукують винуватця ДТП, який збив пішоходів
20:57
«Тихе полювання» може мати небезпечні наслідки
20:26
Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на Закарпатті та про ситуацію щодо легалізації найманої праці
20:01
Половина опитаних закарпатців на вибори не пішли. Відео
19:55
Всі новини
Головне