https://rx.ua
105962
12:28 19.092020

Чоп відзначає свою 739-ту річницю

Життя 1477

День міста — це свято, яке об’єднує кожного мешканця Чопа незалежно від національності та віросповідання. Адже Чоп — це приклад того міста, де тісно переплітаються традиції, звичаї та культурні цінності різних народностей, де кожен підтримує сусіда, підставляє своє плече у скрутну хвилину та розділяє радість. Саме цим і вирізняється наше місто серед інших, саме це і робить нас сильнішими.

І найбільше багатство нашого міста — це талановиті та працьовиті люди, котрі протягом багатьох років прославляють та розбудовують наш Чоп, котрі роблять усе заради його добробуту. Ми пишаємося їхніми здобутками та досягненнями. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Чопа, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Шановні мешканці міста! Цьогоріч ми відзначаємо День міста у незвичних і складних умовах. Але ми вистоїмо проти недуги і будемо працювати на благо нашого міста.

Тож бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки, наснаги та терпіння, творчих сил і натхнення. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Пам’ятайте: тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто найкращим.

З Днем народження, любе місто! З Днем народження, Чоп!

Чопська міська рада

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне