https://rx.ua
104584
10:00 7.082020

У дитсадки Мукачева та району передали засоби захисту. ФОТО

Життя 1476

Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС) 5 серпня передало засоби захисту, необхідні для відкриття після карантину і створення безпечних умов роботи, реформатському ромському садочку та римо-католицькому садочку ім. Святого Йосифа м. Мукачева, а 6 серпня – дошкільному навчальному закладу села Дерцен.

Заступник голови ТУКЗ-КМКС Гейзо Гулачі висловив сподівання, що надані засоби допоможуть закладам якнайшвидше розпочати роботу. Голова Мукачівського міського осередку ТУКЗ-КМКС Ержебет Корольова та очільник місцевого осередку організації с. Дерцен Іштван Леврінц допомогли скласти список необхідного та доставити за місцем призначення.

Лариса Біров, директор дошкільного навчального закладу с. Дерцен, подякувала за надану допомогу. За її словами, отримані від району засоби ще залишилися, проте запаси потрібно постійно поповнювати. Пані Біров також повідомила, що в селі всі радіють старту роботи садочка.

Зраділи отриманим засобам захисту і в реформатському ромському садочку та римо-католицькому садочку ім. Святого Йосифа м. Мукачева, керівники яких подякували всім причетним за підтримку.

tj/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне