https://rx.ua
104518
15:46 5.082020

Випускникам Коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ вручили дипломи. ФОТО

Життя 1073

Через епідемію коронавірусу вручення дипломів випускникам Коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ відбулось у вузькому колі. Урочисту церемонію провели 4 серпня в римо-католицькому храмі м. Берегова. Довгоочікуваний документ отримали 75 випускників.

Захід розпочався екуменічним богослужінням. Після цього випускників та педагогів привітав в.о. ректора Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Іштван Черничко. У своїй промові він наголосив, що епідемія коронавірусу переформатувала останні півроку навчання студентів, але це не перешкодить зберегти гарні спогади про спільно проведений час, отримані знання та враження.

Директор Коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Каталін Шовш під час свого виступу похвалила кожного випускника. «Нині незвичне вручення дипломів після завершення незвичного навчального року», – зазначила вона, а відтак подякувала колегам за роботу та побажала випускникам усього найкращого в подальшому.

Після виступу наставників слова вдячності пролунали й від випускників на адресу педагогів.

Відтак відбулася церемонія отримання дипломів. Документи випускникам вручали директор Коледжу Каталін Шовш, президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдико Орос, в.о. ректора вишу Іштван Черничко та голова ТУКЗ – КМКС Василь Брензович.

Як наголосив пан Брензович, церемонія вручення дипломів – пам’ятна мить, адже урочистості та свята є важливими моментами життя. Він також підкреслив велике значення Коледжу в системі освіти закарпатських угорців, бо тут студенти, окрім середньої освіти, здобувають і певну професію. За його словами, символічним стало й цьогорічне місце вручення дипломів – древній храм, який споконвічно служить закарпатським угорцям. Василь Брензович висловив сподівання, що закарпатські угорці й надалі залишатимуться та процвітатимуть на рідній землі.

Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне