https://rx.ua
104409
09:12 1.082020

В Ужгороді вручили медалі найуспішнішим випускникам

Життя 3943

У 2019-2020 навчальному році ужгородські випускники здобули 85 золотих та 20 срібних медалей. Це майже вдвічі більше, як торік, у 2019-му ми мали 60 медалістів. Атестати про повну середню освіту цього року отримали 809 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Ужгорода. Урочистості з нагоди вручення золотих та срібних медалей цьогорічним випускникам відбулися вчора на площі Народній.

На початку урочистостей привітали закарпатських випускників, які отримали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, цього року їх шестеро. Від Закарпатської облдержадміністрації вони отримали премії по 10 тисяч гривень, вручив їх керівник краю.

Міський голова відзначив і ученицю 7 (11) -А класу Лінгвістичної гімназії ім. Т Г. Шевченка Анастасію Лендьел, яка отримала 200 балів за ЗНО з англійської мови, вручив їй сертифікат на суму 10 500 грн. Грошову винагороду у розмірі середньомісячної заробітної плати по регіону дівчина отримала відповідно до міської програми підтримки обдарованої учнівської молоді. Також Богдан Андріїв вручив грамоту Ужгородської міської ради та сертифікат на 5000 гривень її педагогу – учительці англійської мови Лінгвістичної гімназії ім. Т Г. Шевченка, заслуженій учительці України Катерині Бізілі – за високу та професійну підготовку учениці до зовнішнього незалежного оцінювання. На урочистостях грамотами міськради відзначили й активних членів учнівського врядування Ужгорода «КОРЗО».

Із вітальним словом виступив і голова Закарпатської облдержадміністрації, нагородив Почесними грамотами Закарпатської ОДА директорку Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Любов Попович і директора Класичної гімназії Сергія Романа.

Найбільше золотих медалістів цього року у Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка – у 28 випускників, 11 випускників, які отримали «золото» за досягнення у навчанні – у Класичної гімназії, 10 – УЗОШ І-ІІІ ст. №15, 7 – УСШ І-ІІІ ст. №5, 6 – УЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцей «Лідер»), по 5 – УСЗОШІ-ІІІ ст. №2 та УСШ І-ІІІ ст. №3, по 3 – УЗОШ І-ІІІ ст. №8 та УЗОШ І-ІІІ ст. №12, по 2 – УЗОШ І-ІІІ ст. №7 та УЗОШ І-ІІІ ст. №9, по одному випускнику – УЗОШ І-ІІІ ст. №6, БПЛ «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. №11 та НВК «Гармонія».

Срібні медалі отримали 8 випускників Класичної гімназії, 3 – Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка, по двоє – СЗОШ І-ІІІ ст. №4 та НВК «Гармонія» та по одному випускнику УСЗОШІ-ІІІ ст. №2, УЗОШ І-ІІІ ст. №6, УЗОШ І-ІІІ ст. №7, БПЛ «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. №11, УЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцей «Лідер».

За вже доброю традицією офіційні урочистості завершили тим, що міський голова Богдан Андріїв та начальник управління освіти Наталія Мухомедьянова своїми підписами засвідчили імена випускників-медалістів у Золотому літописі – Книзі шани за особливі успіхи у навчанні.

Приємним подарунком від управління освіти Ужгородської міської ради для випускників стали музичні номери, зокрема від учасника шоу Х-Фактор Сергія Романа, а також особисте відеовітання від зірок: лідера гурту «Без Обмежень» Сергія Танчинця, мовознавця Олександра Авраменка, письменника Сергія Жадана, співачки Альона-Альона, телеведучого Олександра Педана тощо.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне