https://rx.ua
104256
22:33 26.072020

Мешканці Берегівщини очистили дороги та узбіччя. ФОТО

Життя 1929

35 мешканців села Бадалово 24 липня зібралися, аби очистити узбіччя дороги між селами Бадалово та Чома від кущів, чагарників, дерев та гілок, які вже становили небезпеку для руху на дорозі. Це мало би бути завданням облавтодору.

Селяни приступили до роботи з різними інструментами зранку. До слова, дорога, побудована на початку 1990-х, зберегла якісне покриття, вочевидь, 30 років тому виробляли якісний асфальт.

Три трактори до 6-ої вечора вивезли на околиці населеного пункту близько 60 причепів видаленої рослинності. Це яскраво відображає масштаби проблеми, оскільки мешканцям села Бадалово за день вдалося очистити лише правий бік уздовж шляху на ділянці близько 1,8 кілометра. Учасників добровільної акції опівдні частували смачним бограчем.

Значно допоміг в очищенні місцевий мешканець Габор Барат, котрий задіяв свій экскаватор для розчищення краю дороги, звільненої від рослинності. Місцеві кажуть, що це дозволить зберегти покриття дороги ще на кілька років, оскільки таким чином вода не затримуватиметься на її поверхні.

Сільський голова, Імре Салай кореспонденту нашого видання розповів, наскільки радий об’єднанню зусиль місцевих мешканців. «Ми навіть не розраховували на таку велику кількість учасників акції, доведеться готувати гуляш у більшому казанку», – жартома зазначив пан Імре.

Ініціатором акції виступив депутат сільської ради Йожеф Секей.

Мешканці населеного пункту виконали роботу самостійно, але, усвідомлюючи функціонування державних відомств, мають побоювання, що дорожня служба «спише» десятки тисяч гривень – нібито на виконання нею цих робіт, а кошти «ляжуть» у чиїсь кишені.

Опісля 6-ої вечора учасники акції поміняли дислокацію та взялися до впорядкування узбіччя 126-метрової ділянки дороги, оновленої в селі минулого тижня.

Розчистити від рослинності ліву сторону шляху між селами Бадалово та Чома місцеві планують наступного тижня. Допомоги чекають і від мешканців села Чома, адже певна ділянка шляху належить і цьому населеному пункту.

D. P./Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне