https://rx.ua
104194
13:46 24.072020

У лікарні Мукачева впровадять ендоскопічні методи лікування

Життя 2153

У лікарні святого Мартина (колишня назва Мукачівська ЦРЛ) до кінця року відремонтують всі санвузли, душові кімнати у кожному відділенні, умивальники, розетки, вимикачі, світильники у всіх палатах лікарні. Також облаштують Wi-Fi зони.

Планується відійти від практики 4 і більше містних палат. І головне в лікарні буде розширено асортимент та якість послуг.

Планується відкриття паліативного та реабілітаційного (замість фізіотерапевтичного) відділень. Гінекологічне відділення ввійде до складу хірургічного шляхом об’єднання, при цьому мова йде лише про адміністративне об”єднання. Ні розташування відділення, ні персонал не зміниться. Навпаки планується розширити лікарський склад та впровадити ендоскопічні методи лікування.

Пульмонологія, гастроентерологія та терапія будуть об’єднані у єдине терапевтичне відділення на 60 ліжок, яке займе весь третій поверх терапевтичного корпусу.

Урологічне та онкологічне відділення будуть перенесені з урологічного корпусу на четвертий поверх терапевтичного корпусу (зараз там розпочинається ремонт для переносу відділень).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне