82645
17:02 13.072020

На Закарпатті відбулося ЗНО з біології

Життя 963

Сьогодні, 13 липня, проходило зовнішнє незалежне оцінювання з біології на базі 21 пункту проведення ЗНО у дев’яти адміністративних одиницях області.

Усього для участі ЗНО з біології було зареєстровано 5 202 особи, що на 1 078 більше, ніж минулого року. На пункти проведення ЗНО-2020 прийшли 2 923 (56,2 %) учасників. Під час технічної перерви одного абітурієнта було вилучено через наявність у нього забороненого пристрою (телефон), який було виявлено металодетектором.

Переклад завдань сертифікаційної роботи здійснювався для 397 учасників, серед яких угорською мовою – для 351 особи, румунською – для 38 і російською – для восьми.

Педагогічні та інші працівники забезпечили належну роботу усіх пунктів.

Сертифікаційна робота з біології складалася з 50 завдань різних форм. Зокрема: 38 завдань – на вибір однієї правильної відповіді, 8 завдань – на встановлення відповідності та 4 завдання – з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей.

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з біології за шкалою 100–200 балів обраховується тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг „склав/не склав” – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав пороговий бал, буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг „склав/не склав”, зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології буде оголошено до 25 липня.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне