https://rx.ua
103846
19:10 10.072020

Закарпатці можуть отримати відстрочку від призову на строкову службу

Життя 2572

Випускники закладів освіти – шкіл, коледжів, університетів, які мають намір продовжувати навчання, можуть отримати відстрочку від призову на строкову службу.

Для цього їм потрібно надати призовним комісіям усіх рівнів довідку із навчального закладу, до якого вони планують вступити.

Через пандемію коронавірусу COVID-19, весняний призов перенесли на травень-липень. Таким чином випускники, які завершують навчання у червні-липні, потрапляють у категорію призовників. Позаяк вступна кампанія починається цього року пізніше, молоді чоловіки можуть звернутися до призовної комісії із заявою, що мають намір продовжувати навчання. За клопотанням районної призовної комісії, обласна може надати відстрочку від призову на строкову службу.

Для того, щоб забезпечити конституційне право на освіту особам призовного віку, призовним комісіям усіх рівнів рекомендується ретельно вивчати таку категорію призовників та долучити до особових справ їх заяви щодо продовження навчання, відповідні відомості з органів освіти і науки, закладів освіти.

Закарпатська ОДА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне