https://rx.ua
103817
18:06 9.072020

Попри карантин ЗНО на Закарпатті відбулося

Життя 3362

На Закарпатті працюють 53 пункти тестування. До участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 12834 особи. Задіяні у ЗНО 4, 5  тис працівників. Усі іспити проходять без змін. Про це під час брифінгу розповів очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров. 

– На сьогодні ми провели вже математику, українську мову, літературу та іноземні мови. Згідно з графіком до 17 липня (11 серпня додаткова сесія) проведемо тестування з усіх предметів, – розповів Олексій Петров.

До прикладу, під час складання ЗНО з англійської мови, 2 осіб не допустили до тестування через завищену температуру (їм надано право зареєструватись на участь у додатковій сесії, яка відбудеться з 23 липня до 11 серпня), а 5 абітурієнтів  було вилучено під час технічної перерви через наявність у них заборонених пристроїв (телефонів), які були виявлені  металодетекторами. Тож ці учні будуть складати ЗНО на додатковій сесії.

За словами голови Закарпатської ОДА, всі пункти здачі ЗНО забезпечені транспортом. Також кожен пункт оснащено у достатній кількості: дезінфікуючими засобами для обробки рук і поверхонь; ізоляційними медичними одноразовими халатами і захисними щитками для медпрацівників; медичними масками та пірометрами.

– Усі інструктори слідкують за дотриманням карантинних норм, – наголосив Петров. 

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне