103302
20:10 18.062020

Ужгородські митці можуть позмагатися за отримання стипендій Президента України

Життя 3975

Стипендій Президента України щороку вручаються найкращим молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва віком 14-35 років.

Міністерство культури та інформаційної політики України відповідно до Указу Президента України «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» від 23 січня 2018 року № 13/2018 оголошує про початок відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України.

Подати документи можна до 1 липня включно у паперовому вигляді на поштову адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Докладніше з умовами можна ознайомитися за посиланням нижче : https://mkip.gov.ua/content/ogoloshennya-pro-provedennya-vidboru-kandidativ-na-zdobuttya-stipendiy-prezidenta-ukraini-dlya-molodih-pismennikiv-i-mitciv-u-sferi-muzichnogo-teatralnogo-obrazotvorchogo-horeografichnogo-estradnocirkovogo-mistectva-ta-kinomistectva.html

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне