102943
12:04 4.062020

Змінено схему розміщення черги автомобілів до КПП «Вилок»

Життя 7092

На відрізку дороги, прилеглому до Міжнародного пункту пропуску Вилок, завершили роботи із нанесення дорожньої розмітки.

Як повідомили у Виноградівській РДА, варто зауважити, що керівництвом направлялися звернення до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, щодо необхідності у впорядкуванні руху транспортних засобів та пішоходів, а зокрема нанесенні розмітки та встановленні дорожніх знаків, на цьому відрізку дороги.

Необхідність у проведенні цих робіт була обумовлена тим, що цією дорогою щодня курсує велика кількість легкового та великовагового транспорту, який рухається в напрямку державного кордону України з Румунією через КПП «Дяково», а також бажаючих перетнути держкордон України з Угорщиною через КПП «Вилок». Внаслідок неправильної організації руху транспорту на під’їзді до КПП «Вилок» часто утворювалися черги на автомобільному мості через річку Тиса.

За новим принципом розміщення черги, при очікуванні в’їзду на КПП Вилок автомобілі мають займати крайню ліву смугу зі сторони дороги, протилежної до моста.

Нанесення дорожньої розмітки дозволить уникнути такого частих заторів, які ставали причиною виникнення аварійно-небезпечних ситуацій.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне