102884
17:20 2.062020

Закарпатський угорський інститут вдруге передав засоби захисту медикам

Життя 4548

Засоби захисту на загальну суму понад 400 тисяч гривень передав Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ медичним закладам, а саме Берегівській центральній районній лікарні ім. Бертолона Ліннера та обласній психіатричній лікарні в м. Берегово.

Колектив вишу допомагає медикам уже не вперше. Працівники інституту вивчили питання, що є найнеобхіднішим наразі для цих медзакладів, тож, окрім засобів захисту, придбали холодильники, пральні машини, електричні бойлери та інші прилади для лікарень.

«Для нас важливо допомагати берегівським медичним закладам, адже наш виш розташований у місті, колектив також місцевий. Коли є потреба і є можливість, вважаємо, слід допомагати. І давати завжди краще», – наголосив заступник ректора з економічних питань Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ Аттіла Когут.

Головний лікар Берегівської центральної районної лікарні ім. Бертолона Ліннера Іван Малеш подякував усім організаціям та благодійникам, котрі підтримують медиків під час боротьби з епідемією.

Засоби захисту також придбали згідно з потребами, тож їх отримала й амбулаторія сімейної медицини, працівники котрої першими стикаються з потенційними хворими.

«Ми знаходимося безпосередньо на першій лінії фронту боротьби з епідемією. Ми – рядові в цій битві. Саме тому важливо забезпечити наш персонал засобами захисту», – кажеГейзо Гаал, завідувач абулаторії загальної практики сімейної медицини м. Берегово.

Закарпатський угорський інститут має намір придбати і апарат ШВЛ для Берегівської районної лікарні, проте, через бюрократичні перепони, апарат може бути доставлений у Берегово лише згодом.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне