102825
11:59 1.062020

В Мукачеві провели майже півтисячі операцій із заміни суглобів

Життя 3572

За 5 років близько півтисячі операцій із заміни колінних та кульшових суглобів провели хірурги-травматологи лікарні святого Мартина.

В 2015 року в Мукачеві створена міська програма «із заміни колінних та кульшових суглобів», завдяки якій ендопротезування для місцевих жителів абсолютно безкоштовне.

З початку цього року програма стала доступною й для жителів Мукачівської ОТГ.

Досвідчений хірург-травматолог Мирослав Гавришко розповідає, проведенню успішних операцій з ендопротезування передувала клопітка праця усієї команди лікарів та підтримка з боку місцевої влади.

Вже 5 років лікарня співпрацює з чеською фірмою виготовлення металоконструкцій та кульшових суглобів “ Beznoska”, хірурги-травматологи лікарні святого Мартина їздили на навчання до Чехії, так само кілька разів чеські лікарі приїжджали на практичні операції до Мукачева.

Перші показові операції з ендопротезування в лікарні святого Мартина проводив сам професор Любомир Тртік.

За п’ять років програми безкоштовного ендопротезування лікарі поставили на ноги майже 500 пацієнтів. Найчастіше лікарі проводять операції із заміни кульшових суглобів.

Ендопротезування суглобів – це операції «надії», так кажуть пацієнти які після нестерпного болю та відчаю знову можуть відчути радість руху.

Незабаром хірурги-травматологи лікарні святого Мартина планують проводити операції із заміни суглобів кисті.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне