https://rx.ua
102721
14:13 28.052020

«Візерунки Срібної Землі»: у Мукачеві підбили підсумки конкурсу

Життя 2901

У Мукачеві підбили підсумки ІІІ Відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі»

Цьогоріч через карантинні умови Відкритий міський конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі» провели дистанційно.

У конкурсі взяли участь 58 учнів та 5 колективів із 9 мистецьких шкіл Закарпатської області. Зокрема: Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 імені С.Мартона, Великолучківської дитячої школи мистецтв, Ракошинської дитячої школи мистецтв, Чинадіївсьокої дитячої школи мистецтв, Середнянської дитячої школи мистецтв, Білківської дитячої школи мистецтв, Свалявської дитячої школи мистецтв, Полянської дитячої школи мистецтв та Вишківської дитячої школи мистецтв.

Зазначимо, що конкурс спрямований на популяризацію музичного мистецтва й гри на народних інструментах (гітара, домра, баян, акордеон) та проводився у чотирьох вікових категоріях:

І вікова категорія – 8-9 років;

ІІ вікова категорія – 10-11 років;

ІІІ вікова категорія – 12-13 років;

ІV вікова категорія – 14-15 років.

Кожен з учасників представив високий рівень виконавської майстерності гри на своїх інструментах. В цьому році вперше на конкурсі була представлена домра.

Описание: 🏆Щиро вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу, а також їх викладачів. Всіх учасників конкурсу та викладачів, які готували учнів до участі у творчому змаганні, відзначено грамотами, дипломами та подяками.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне