102403
14:48 18.052020

Закарпатець у вільний від роботи час рятує людські життя

Життя 2056

Контролер територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Павло Кривка не лише старанно виконує покладені на нього службові обов’язки, йому доволі часто випадає рятувати людські життя.

Сьогодні, 18 травня, дорогою на Службу о 7:20 ранку капрал Павло Кривка на вулиці Гагаріна помітив чоловіка, який знепритомнів. Спільно зі знайомим 45-річного потерпілого до приїзду медиків вдалося ліквідувати небезпеку для життя у зв’язку з епілепсією. Після цього його доставили в карету швидкої медичної допомоги. Друг чоловіка вирішив супроводжувати його до лікарні, Павло Кривка же поспішив на службу.

Це вже не перший випадок надання першої медичної допомоги ужгородцям з боку чоловіка. Перед початком карантинних заходів також довелося рятувати життя пасажира маршрутки.

“Дуже високий і корінастий мужчина став втрачати в маршрутці свідомість. Всі пасажири розступилося, мені трохи важко було втримати його, проте ніхто не став допомагати. Більше того, у чоловіка почалися конвульсії, його, непритомного, стало нудити. Потім взагалі довелося утримувати, щоб не захлинувся рвотними масами”, — розповідає Павло Кривка.

В обох випадках контролеру управління вдалося врятувати людські життя. Разом з тим він вважає, що не зробив нічого надзвичайного, і допомагати людям повинен кожен.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне