102264
14:35 14.052020

Ужгородські діти, які повернулися з інтернатів, отримали продуктові набори

Життя 1187

В обласному центрі продуктовими наборами допомогли дітям, які виховувалися за заявами батьків в інтернатах, але через карантин повернулися додому. Це – 52 дітей із 32 ужгородських родин.

Нагадаємо, соціальну акцію започаткувала Ужгородська міська рада, щоб підтримати на період вимушених обмежень тих, хто найбільш потребує допомоги, фінансування – за рахунок коштів міського бюджету. Таку допомогу передбачено для 2,5 тисяч ужгородців.

Продукти дітям передали працівники служби у справах дітей Ужгородської міської ради та Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Доставили за місцем їх проживання, щоб ужгородці зайвий раз не піддавали себе ризику інфікування коронавірусом і залишалися вдома.

Працівники соціальних служб також поспілкувалися з батьками і дітьми щодо необхідності дотримуватися карантину, як діяти, якщо підозрюєте, що захворіли на коронавірус, розповіли про використання засобів дистанційного навчання.

Більшість сімей, які отримали продуктові набори, є багатодітними та малозабезпеченими родинами, у деяких із них виховуються діти з особливими освітніми потребами.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне