https://rx.ua
101172
20:09 14.042020

На Закарпатті уразливі верстви населення отримають продуктові набори

Життя 2165

958 продуктових наборів отримають уразливі верстви населення :

  • громадяни віком понад 80 років,
  • одинокі громадяни,
  • громадяни похилого віку, які потребують догляду,
  • особи з інвалідністю

Це додаткова соціальна підтримка найбільш уразливих верств населення Закарпаття у період карантину та з нагоди святкування Воскресіння Хрестового.

Загальна вартість продуктових наборів 100 тисяч гривень.

Вага одного продуктового набору – близько 6 кілограмів, ціна – 111 грн. 65 коп.

Продуктові набори придбані за рахунок коштів обласного бюджету. На конкурсній основі гроші були направлені Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Ця організація реалізує в області проект «Соціальна підтримка уразливих верств населення області» в рамках реалізації Регіональної програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 − 2021 роки” (загальна вартість проекту 120,0 тис. грн.).

Продуктові набори до одержувачів будуть доставлені у більшість міст і районів області через міські та районні організації Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: міста Хуст і Чоп, Перечинська і Полянська ОТГ, Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Тячівський і Хустський райони, а також ромські поселення в м.Ужгород і смт. Великий Березний.

Ці продуктові набори будуть надаватися як додаткове забезпечення предметами і товарами першої необхідності мешканців області до проекту, який паралельно реалізовується в Закарпатській області за ініціативи Мінсоцполітики спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ.

Сьогодні, 14 квітня, представники організації Товариства Червоного Хреста розпочали доставку продуктових наборів у домівки мешканців Тячівського району. Робота триватиме й надалі, щоб встигнути забезпечити доставку до Великодня.

Закарпатська ОДА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне