https://rx.ua
100647
16:53 31.032020

На Закарпатті запрацювала лабораторія для дослідження на коронавірусну інфекцію. ВІДЕО

Життя 3334

Фахівці Закарпатського обласного лабораторного центру вивчили ПЛР-тести, аби з ними працювати, встановлено відповідність наявного обладнання і проведені перші дослідження.

Тож під час епідемії не потрібно буде надсилати аналізи до вірусологічної референс – лабораторії у Київ для підтвердження чи спростування діагнозу – а це кілька днів. Це дасть можливість зекономити час.Про готовність лабораторії особливо небезпечних інфекцій на базі Закарпатського обласного лабораторного центру для діагностики коронавірусу було заявлено ще у п’ятницю 27 березня.

ПЛР тести ще 24 березня отримала державна установа «Закарпатський обласний лабораторний центр». Ці тест-системи вивчалися фахівцями лабораторії особливо небезпечних інфекцій, паралельно встановлювали відповідність обладнання для проведення таких досліджень. ПЛР- діагностика вірусу COVID-19 – нова для фахівців, що вимагало часу для підготовки працівників. А їх у лабораторії, наразі, 2 лікарі і два лаборанти. Те, що у Закарапатті запрацювала власна лабораторія для виявлення коронавірусу – це позитив. Адже зекономить час для підтвердження чи спростування діагнозу. – вважає і голова Закарпатської обласної ради.Наразі працівники лабораторії «Закарпатського обласного лабораторного центру» забезпечені засобами захисту. Проте запаси їх обмежені. І незабаром це може стати перепоною для роботи з таким небезпечним вірусом як COVID-19. Тому обласному керівництву слід вже подумати над вирішенням цього питання.

Далі у сюжеті Телекомпанії М-студіо

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне