https://rx.ua
100618
10:39 31.032020

У Мукачеві за добу не виявлено нових випадків COVID-19

Життя 1284

Протягом доби 30.03.2020 до сімейних лікарів КНП «ЦПМСД Мукачівської міської ОТГ» звернулись 39 особі з приводу гострого інфекційного захворювання, з них 13 дітей.

За період карантину на самоізоляції перебуває 630 осіб, з яких у 52 випадках діагностовано гостре респіраторне захворювання. Всі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. 61 особа термін самоізоляції завершила.

На стаціонарному лікуванні в КНП «Мукачівська ЦРЛ» перебуває 112 пацієнтів. Госпіталізації в інфекційне відділення на протязі доби не було. Всього на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні 4 особи, 2 випадки гострої вірусної пневмонії, що підлягають переводу в пульмонологічне відділення, 1 випадок – гострої вірусної інфекції виписується на амбулаторне лікування, 1 випадок підозри на вірусний гепатит А не підтвердився і пацієнт також виписується під нагляд сімейного лікаря. 1 пацієнт з гострою пневмонією госпіталізований в пульмонологічне відділення. Всього станом на 9.00 31.03.2020 в пульмонологічному відділенні лікується 11 пацієнтів з пневмонією.

В реанімаційному відділенні на лікуванні 2 пацієнти, захворювання яких не пов’язано з респіраторним захворюванням.

1 пацієнтка з підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР перебуває на стаціонарному лікуванні в Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні. Стан задовільний. По даному випадку встановлено 48 контактних осіб, двадцять з яких обстежується на COVID-19 методом полімерно-ланцюгової реакції Закарпатським обласним лабораторним центром.

Всього методом полімерноланцюгової реакції обстежено 53 особи, за останню добу – 6 (результат негативний). 1 проведено швидкий тест – результат негативний.

Епідемічна ситуація на території Мукачівської міської ОТГ є стабільною та контрольована, повідомляє відділ охорони здоров’я Мукачівської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне