https://rx.ua
100322
15:11 20.032020

У Берегові таксист безкоштовно возитиме медиків

Життя 2259

Віктор Рошинець, таксист з Берегова, з цієї п’ятниці безкоштовно возитиме лікарів у своєму місті. Вчора, 19 березня, він зробив про це пост у фейсбуці, який уже набрав понад 1600 поширень. Ми зателефонували Віктору, аби дізнатися більше про його ініціативу, яка може стати прикладом для інших водіїв.

У той час, коли деякі таксисти в Ужгороді зловживають у цій ситуації, і піднімають ціни, Віктор Рошинець пішов іншим шляхом — пропонує безкоштовно возити лікарів у Берегові. Його повідомлення у фейсбуці обговорюють навіть у Києві, Кропивницькому.

Ось що він сказав Varosh у телефонній розмові.

«Я не міг залишатися осторонь проблеми. І я не вважаю це за героїзм».

Віктор зізнається, що дуже ніяковіє від теперішньої уваги до нього. Цікаво, що у нього запитують навіть з Ужгорода, мовляв, чи “возите з Нового району”. Чоловік наголошує: тільки Берегово. Власне, це якраз сигнал, що саме в Ужгороді тепер велика потреба в таксі для медиків.

В Ужгороді дехто возить людей за 150 гривень. Натомість Віктор каже, що йому не зручно піднімати ціну, адже у державі є проблема.

Віктор працює у берегівському “Стар таксі”, яке нині, 20 березня, розпочало роботу о 9.00. Берегівські медики можуть замовляти його машину за номером служби таксі: 4-34-34, або за мобільним Віктора — 0957773916.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне