100308
11:41 20.032020

Що змінилося в роботі Ужгородської дитячої лікарні на час карантину

Життя 1264

Адміністрація та колектив КНП «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня» Ужгородської міської ради інформують з приводу роботи закладу на період дії карантинних заходів, запроваджених з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19.

На період карантину діють наступні заходи:

1. Призупинена планова консультація дітей в консультативній поліклініці та всі планові діагностичні обстеження. Тимчасово припиняється планова госпіталізація в стаціонар. Госпіталізуються тільки ургентні та невідкладні стани, особливі клінічні випадки, що потребують негайного лікування.

2. Призупинена планова реабілітація дітей на базі реабілітаційного відділення.

3. Заборонено відвідування пацієнтів у стаціонарі.

4. Введено підвищений притиепідемічний режим у всіх структурних підрозділах закладу, який включає в себе посилений дезінфекційний режим.

5. Рентгенологічні обстеження амбулаторних хворих проводяться у консультативній поліклініці за адресою вул. Володимира Гошовського,2 з 9.00 до 12.00 год.

6. Рентгенологічні обстеження в стаціонарі за адресою вул. Братів Бращайків,6 проводиться з 12.00 до 15.00 год тільки для хворих стаціонарних відділень.

Просимо Вас з розумінням та відповідальністю поставитися до цих заходів. Рекомендуємо всім своїм пацієнтам за можливості залишатися вдома і дотримуватися вимог медичного персоналу щодо карантинних заходів.

У КНП «УМДКЛ» працює цілодобова «гаряча» телефонна лінія за номером 61-32-24, де медичні працівники приймального відділення нададуть всю інформацію щодо ситуації із захворюваності коронавірусом.

Звертаємо також увагу, що Ви зможете отримати консультацію щодо власного здоров’я протягом карантину в телефонному режимі у свого сімейного лікаря та в сімейній амбулаторії. Огляди лікарями стаціонару проводитимуться тільки в ургентних випадках (за направленням сімейного лікаря, швидкої допомоги, самозвернення для отримання екстреної допомоги), повідомляє адміністрація КНП «УМДКЛ».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне