100065
17:31 13.032020

Закарпатський природоохоронець збирає кошти для очистки джерела Тиси від сміття

Життя 3584

Закарпатець Бейла Франц живе у селищі Ясіня на березі річки Чорна Тиса і наразі сам бореться зі сміттям на цій річці. Тому організатори та волонтери акції «PET Kupa» розпочали програму збору коштів для нього, адже природоохоронець користується старою вантажівкою для вирішення проблеми забруднення відходами у районі джерела Тиси.

Завдяки співпраці протягом перших п’яти днів збору коштів було здійснено понад чотириста пожертвувань, сума становила три мільйони форинтів, що вдвічі перевищує заплановану суму, – заявив Жолт Томаш, представник акції «PET Kupa».

За його словами, збір коштів ще не завершився, оскільки у його планах придбати кращий фургон для Бейли Франца, котрий селекціонує зібрані відходи і лише потім здає їх на утилізацію.

Зараз він має дуже старий УАЗ, котрий постійно потрібно ремонтувати, а це дуже ускладнює роботу охоронця природи.

Жолт Томаш також розповів, що досі вони працювали над очищенням угорської частини Тиси, а з цією ініціативою вони намагаються зупинити сміття біля джерела річки.

Він також повідомив, що цьогоріч акцію «PET Kupa» планують провести тричі: окрім озера Тиса та Верхньої Тиси, також оголосять акцію збору сміття та будівництва човнів із PET-пляшок на річці Бодрог, оскільки значна кількість сміття з України потрапляє і в цю річку.

Karpat.in.ua

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне