100061
17:15 13.032020

В Ужгороді відбулася лекція з протидії гендерному насильству

Життя 1707

Лекція з протидії гендерному насильству та утвердження гендерної рівності, організована радницею з соціальної згуртованості в Україні Анжелою Бабкіною, 13 березня відбулася в Ресурсному центрі Кольпінга в Ужгороді.

У заході взяли участь представники громадських організацій, Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, внутрішні переселенці та ін. Учасники заходу обговорили проблемні питання, пов’язані зі стереотипами в суспільстві щодо сприйняття жінки чи особи з особливостями фізичними чи сексуальної орієнтації, а також радилися про шляхи вирішення існуючих проблем. У межах заходу учасниці грали в антидискримінаційну гру “Бути жінкою”, упродовж якої приміряли роль жінки-ромки, військової, представниці нетрадиційної сексуальної орієнтації, з особливими потребами та ін., а також боролися зі стереотипами, які мають місце у ставленні до таких жінок в реальному житті.

Фахівець Регіонального центру Оксана Дудаш поінформувала присутніх про право кожного на отримання безоплатної первинної правової допомоги та законодавчо визначених категорій громадян на безоплатну вторинну правову допомогу. Зокрема зазначила, що особи, які постраждали внаслідок насильства, у тому числі, й гендерного, мають право на представництво інтересів за рахунок держави у судах, перед органами державної влади тощо.

За безоплатно правовою допомогою звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів мобільних телефонів в Україні).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне